ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АЛІНУ СЕРГІЇВНУ ЗАБРОДСЬКУ, - ЗАВІДУЮЧУ ВІДДІЛОМ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 22.08.2023 08:09

Фото без описуШановна Аліно Сергіївно!

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди Дня народження!

Хай доля дарує Вам багато років у добрі і міцному здоров’ї. Рідна Вам хата повниться ласкою, теплом і любов’ю, кожна година приносить радість, а свята молитва береже від негараздів.

Бажаємо й надалі йти по життю легко, сміливо, завзято та енергійно, з притаманною Вам щирою посмішкою.

Чесних і відвертих, вірних і надійних людей поруч, з якими хочеться жити, працювати та йти до намічених цілей по земному шляху. Хай щастям квітує життєва стежина на многії і благії майбутні літа.

З поваго колектив

Березівської сільської ради