ЩИРО ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ 1 ВЕРЕСНЯ — ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дата: 01.09.2023 08:50

Фото без описуНовий навчальний рік, на жаль, знову розпочинається в умовах воєнного стану. Але ми щиро віримо, що освіта, завдяки педагогам і цілеспрямованим батькам, гідно впорається з усіма викликами сьогодення.

Дорогі діти, щиро бажаємо вам, щоб кожен день навчального року приносив незабутні враження, нові відкриття та пізнання світу. Пам’ятайте, що від вашої старанності, жаги до знань, сумлінності залежить майбутнє нашої країни. Адже ви, наші діти — найцінніший скарб України та її головний потенціал!

Нехай здійсняться мрії та сподівання ваших батьків, які хочуть бачити вас успішними, розумними та мудрими, вихованими та сповненими натхненної праці.

А вам, шановні вчителі та батьки – наснаги та терпіння. Хай ваші старання, самовіддана праця, мудрість та турбота повернуться вам сторицею.

Щасливої дороги у країну Знань, Доброти та Справедливості! Щиро бажаємо мирних та спокійних навчальних днів: без сирен та укриттів, не онлайн та в інших країнах, а стінах рідних гімназій!

З повагою — Михайло ЯРОМОВ, сільський голова,

депутатський корпус та колектив Березівської сільської ради