Василівський ліцей разом із мільйонами учасників світу приєднався до акції "World Cleanup Day"

Дата: 15.09.2023 17:46

Під гаслом"Хай небо буде мирним,а Україна чистою!" щороку в третю суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання "World Cleanup Day".

Основна мета - формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

І наш Василівський ліцей разом з мільйонами учасників світу приєднався до цієї акції заради досягнення спільної мети - порятунку планети від сміття.

Участь у цьому проекті сприяє розвитку та самореалізації особистісного потенціалу дітей у сфері екології та охорони навколишнього середовища, формує активну життєву позицію в дітей та культуру дбайливого ставлення до довкілля.