З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Дата: 01.10.2023 08:30

Фото без описуШановні працівники освіти та ветерани освітянської ниви Березівської громади! Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем працівників освіти!

Бути вчителем – особлива місія, з якою може впоратися не кожен. Ви ті, хто терпляче веде за руку кожну дитину і допомагає робити перші кроки до знань і успіху📚. Завдяки вам злітають в небо літаки✈️, будуються міста🏢, здійснюються відкриття і входять в життя нові технології🚠. Дякуємо Вам за це!

Нехай Ваша турбота не залишаться без уваги, радість буде незмінним супутником, а учні будуть предметом гордості😊.

Щиро дякуємо за Вашу нелегку, але таку потрібну працю, за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, високий професіоналізм та життєву мудрість!

Бажаємо Вам міцного здоров`я, щастя, радості, творчої енергії та упевненості в завтрашньому дні! Нехай майбутнє, яке ви творите разом із вашими учнями буде обов'язково під мирним небом😍💛💙.

Дякуємо ЗСУ за можливість нашим освітянам працювати, навчати та виховувати дітей ♥️🇺🇦.

З повагою - Михайло ЯРОМОВ, сільський голова,

Аліна ЗАБРОДСЬКА, завідувач відділу освіти, молоді та спорту

Березівської сільської ради