СМАКОЛИКИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 02.10.2023 10:10

Фото без описуВітаємо всіх захисників України, які щодня роблять неймовірне та боряться за нашу державу! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті! Дякуємо, підтримуємо та міцно обіймаємо!

З нагоди Дня захисників та захисниць України в Іванівському ліцеї проводилася акція "Смаколики для Захисників". Завданням акції було зібрати солодощі для захисників-односельчан, які перебувають у східних регіонах країни.

Також учні молодшої школи з допомогою класоводів виготовляли вітальні листівки та малювали малюнки. І ось маємо результат — одна посилка вже дісталася до адресата, за що він нам усім дякує.

Разом до Перемоги!