УЧАСНИКИ СТУДІЇ ТАНЦЮ «ФАНТАЗІЯ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ХІХ МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ «NEW TIME 2023»

Дата: 17.10.2023 15:58

Фото без описуВихованці студії  танцю «Фантазія» під керівництвом Віри Шинкар взяли участь в Міжнародному конкурсі «NEW TIME 2023», що пройшов у Житомирі.

Різножанровий конкурс, організований BRAND FEST та Громадською організацією «БРЕНД», об’єднав виконавців вокалу, хореографії, інструментальної музики та мистецтва.

З-поміж 500 заявлених учасників на ХІХ конкурсі свої танцювальні вміння показали і наші місцеві талановиті дітки усіх вікових груп, що займаються в Садківській студії.

За результатами голосування наші «зірочки» зайняли відповідно до рейтингу наступні місця:

У віковій групі:

— 3-6 років — 2 місце з танцювальним номером «Disco star's»;

— 7-10 років — 3 місце за виконання танцю під музичний супровід пісні «Яка ти козачка? Який ти козак?»;

— 10-13 років — 3 місце в дуету Анастасії Іваницької та Вєри Довбні.