ВСЯ СПРАВА В КАПЕЛЮСЯ: У БАРАШІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ПРОЙШОВ ЗАХІД ПСИХОЛОГІЧНОГО РОЗВАНТАЖЕННЯ

Дата: 13.11.2023 10:09

Фото без описуПсихологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й паніку.

Психологи сформулювали корисні поради, як опанувати себе в критичних умовах, як допомогти близьким та підтримувати здоровий психічний стан в критичних умовах.

Серед цих порад є збільшення позитивних емоцій, підтримання оптимізму та почуття гумору.

З метою психологічного розвантаження в Барашівському ліцеї 10 листопада пройшов День в капелюсі.

Жартуйте! Гумор завжди підтримує, навіть за жорстких життєвих обставин!