Учні Барашівського ліцею плетут маскувальні сітки для наших захисників

Дата: 16.11.2023 15:19

Фото без описуМаскувальні сітки як ніколи актуальні під час війни: вони призначені для приховування військової техніки, озброєння, окопів, блокпостів та інших інженерних споруд. Подібні матеріали ускладнюють розвідку супротивника, знижують ризик виявлення об'єктів ворогом, тим самим захищають військових та цивільних від ракетних ударів та обстрілів.

Маскувальна сітка виготовляється у вигляді сітчастого полотна з осередками різних форм та розмірів.

Переваги маскувальної сітки:

• ефективне маскування;
  • стійкість до розривів, розтягування, гниття, впливу вологи та ультрафіолету;
  • легкість;
  • компактність у складеному вигляді.

Матеріал відрізняється особливим різнобарвним дизайном, завдяки чому легко зливається з місцевістю. У забарвленні присутній зелений, коричневий, земляний, болотяний та ін.

Учні Барашівського ліцею своїми руками постійно допомагають військовим, плетучі такі маскувальні сітки.Фото без опису