ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ МАКСИМА МИХАЙЛОВИЧА ЯРОМОВА, — АДМІНІСТРАТОРА ЦНАПу БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.11.2023 10:53

Фото без описуСьогодні тисячі відважних воїнів відстоюють хто на фронті, хто в тилу — нашу свободу та волю. Саме завдяки таким хоробрим бійцям, які до останнього подиху боронять Батьківщину, у нас є можливість насолоджуватися теперішнім та жити з вірою в перемогу та наше мирне майбутнє.

Ми пишаємося, що в нашому колективі є такі відважні чоловіки, серед яких і Максим ЯРОМОВ, який з перших днів повномасштабного вторгнення взяв до рук зброю та пішов захищати рідну землю від російського окупанта. І сьогодні він зустрічає свій 30-літній ювілей, з чим ми його щиро вітаємо!

Ви наша надія й опора, наш захист, наша гордість і честь. Ми бажаємо Вам мужності, сили, наснаги, втримки, натхнення, спокою та мудрості вчинків.

Хай у Вашому домі панує мир та затишок, взаєморозуміння, любов та повага!

З ювілеєм!

З повагою колектив