ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ІГОРЯ МИКОЛАЙОВИЧА ЛІСАКОВИЧА, — ДИРЕКТОРА ІВАНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 23.11.2023 09:27

Фото без описуШановний Ігорю Миколайовичу!

З повагою та шаною вітаємо Вас із Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, великого потоку свіжих та перспективних ідей, чудового настрою і світлих почуттів, зігріваючих серце.

Завжди радійте з того, що вже є, але й не забувайте про нові вершини і їх успішно підкорюйте.

Нехай всі близькі будуть поряд, сім'я завжди буде для Вас надійним тилом, і щастя не полишає Вашу оселю.

Зичимо Вам залишатися бравим і вірним капітаном Іванівського шкільного корабля, раціонально використовувати всі сили і засоби, вести ліцей на новий рівень та вірити в загальний успіх.

Нехай в діяльності завжди буде можливість здійснювати задумане, а на Вашому шляху віє попутний вітер змін і щастя.

З поваго колектив

Березівської сільської ради