«Війна за СВІЙ шлях»: вітаємо переможців конкурсу

Дата: 21.11.2023 16:07

Фото без описуСтапли відомі результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд).

Конкурс охоплював учнівську молодь віком від 6 до 17 років та проводився у форматі літературних творів публіцистичного характеру. На обласний етап надійшло майже 90 конкурсних робіт.

В есе юні автори захоплюються мужніми захисниками та захисницями, висловлюють свої почуття, переживання, хвилювання, діляться мріями та думками про майбутнє України.

Кожен твір – не по-дитячому відверта, мудра розповідь. В ній і тривога, і біль, і сум, а головне - непереборна віра в Перемогу. Варто наголосити, що твори вирізняються індивідуальним критичним мисленням, роздумами про події російсько-української війни.

Вітаємо ученицю 5 класу Григорчук Віталіну з зайнятим III місцем та ученицю 6 класу Палашкевич Аліну з зайнятим II місцем!