Віталій Бунечко розповів журналістам «Союз-TV» про результати програми відновлення Житомирщини. ВІДЕО

Дата: 28.11.2023 11:55

Фото без описуНачальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко надав коментар телеканалу «Союз-TV» щодо результатів ініційованої Президентом України програми відновлення, в рамках якої Житомирщина налагодила ефективну співпрацю з Республікою Естонія.

“Однією з найважливіших тем сьогодення в Україні є реабілітація та соціальна підтримка наших військових. Відкриття реабілітаційних відділень в області та програми, які створені на Житомирщині для підтримки наших героїв”, — сказав Віталій Бунечко.

Також в контексті програми обговорено тему компенсації зруйнованого житла жителів області в рамках програми “є-відновлення”. Розповів про ефективну співпрацю нашої області з міжнародними партнерами та організаціями.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.https://www.facebook.com/watch/?v=3713742425539903