"Я маю право на життя без насильства": виховних захід в Іванівському ліцеї

Дата: 25.11.2023 12:46

Фото без описуЩорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

У світі постійно відбуваються війни, напади, дискримінація, приниження. Але коли насильство чиниться поруч із нами ми можемо й повинні зупинити його.

Саме тому в рамках акції практичний психолог Іванівського ліцею Людмила Устименко разом із Катериною Грабчук - поліцейською Управління дотримання прав людини Національної поліції України Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України та Оксаною Варчук - психологом мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, Жанною Федосенко - керівником мобільної бригади соціально-психологічної допомоги Житомирського району, що працює за підтримки UNFPA, фонду ООН у галузі народонаселення у координації з Офісом Віце-прим’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерством соціальної політики України, ГО «Інноваційні соціальні рішення», завдяки фінансовій підтримці урядів Канади.

Гості провели тренінг для учнів 8-11 класів "Я маю право на життя без насильства", " Зупинемо насильство разом". Кожний учасник тренінгу отримав інформаційні буклети:"Куди звертатись по допомогу у випадку домашнього насильства", " Зупинемо насильство разом".