ГОЛОДОМОР – помста за свободу: виставка книг в Іванівській бібліотеці

Дата: 24.11.2023 18:34

Наближається сумна дата для нашої країни - 90річчя пам'яті жертв голодоморів.

Голодомор - це страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав життя мільйонів людей. Голодомор став ціною, яку заплатив український народ за прагнення до свободи.

З метою вшанування пам’яті🙏 жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в Іванівському ліцеї було проведено ряд заходів, присвячених цій темі.

Бібліотека Іванівського ліцею підготувала виставку книжок і публіцистичних матеріалів під назвою «ГОЛОДОМОР – помста за свободу».

25листопада, о 16:00 запрошуємо кожну українську сім’ю взяти участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті🕯»