З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 25.12.2023 07:50

Фото без описуДорогі жителі Березівської громади, Христос народився!

Цьогоріч ми вперше святкуємо Різдво разом з усім світом – 25 грудня. І це є черговим кроком великого шляху для України.

З теплом і побажаннями радості зичу всім у цей день чарівного та благословенного Різдва! Нехай воно принесе у ваші оселі особливий дух тепла та радості, внутрішній мир та спокій, наповнить ваші життя світлом, теплом, радістю та довгоочікуваним миром.

Висловлюю щиру подяку Збройним силам України за неоцінений внесок у захист нашої країни та її територіальної цілісності.

Сподіваюся, що молитви, які лунають сьогодні, будуть почутими і Різдво цього року принесе нашій країні Перемогу та спокій.

Нехай це свято буде часом для спільної радості та тепла в кожному домі. Бажаю вам міцного здоров'я, любові та злагоди, миру у ваших серцях, в домівках та Україні!

З вірою в Бога, з вдячністю до ЗСУ!

Христо народився! Славімо Його!

З повагою — Михайло ЯРОМОВ, Березівській сільський голова