БАРАШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ: одяг 90-х надихає на стильні луки

Дата: 06.02.2024 18:57

Фото без описуБагато хто жартує, що мода - це те, що робить нас смішними на старих фотографіях.

Переглядаючи фото, як одягалися в 90-х, виникають суперечливі почуття: з одного боку всі ці образи навіюють подив, а з іншого захоплюють сміливістю і відкритістю модних експериментів.

Сьогодні все частіше в індустрії моди можна побачити відгомони шалених 90-х в крої, принтах, поєднаннях, інтерпретації стилів героїнь тієї епохи в колекціях дизайнерів.

Однозначно можна сказати, що не пройшла безслідно мода 90-х років.

Пропонуємо вашій увазі кілька стильних сучасних луків за мотивами 90-х, які легко втілили учні Барашівського ліцею в наші дні. Одяг 90-х надихає на стильні луки!