Пліч-о-пліч: Більше 77 тисяч учнів вже взяли участь у другому етапі

Дата: 01.03.2024 11:38

Фото без описуПідбиваємо підсумки третього змагального тижня

Другий етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у розпалі. Щодня у різних куточках нашої країни школярі у запеклій боротьбі визначають команди, які представлятимуть школу та громаду у наступному, районному етапі.

Відтак, другий етап підкорили вже понад 77 тисяч учнів, серед них визначили більше півтори тисячі переможців.

Друзі, ви вже подолали багато, але найцікавіше – попереду! Нехай ваша енергія підтримає вас у кожному матчі. Рухайтеся вперед і перемагайте, ви - справжні чемпіони.

А всім, хто тільки розпочинає боротьбу у другому етапі з видів спорту, бажаємо неймовірного ентузіазму і руху тільки вперед.