19 БЕРЕЗНЯ БЕРЕЗІВСЬКА ГРОМАДА ПОПРОЩАЄТЬСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ — ВОЛОДИМИРОМ ЗАНЬКОМ ІЗ ЧЕРЕМОШНОГО

Дата: 18.03.2024 12:54

Фото без описуБолюча звістка про втрату ще одного Захисника надійшла до нашої громади. На Харківщині поблизу н. п. Синьківка Куп’янського району 20.02.2024 року під час виконання бойового завдання, в результати скиду БПЛА, загинув Володимир Олексійович Занько з Черемошного.

Прощання з військовим відбудеться завтра — 19 березня. Просимо мешканців громади взяти участь у церемонії прощання та утворити «живий коридор» шани на останньому земному шляху нашого Героя:

— 11:30 год — в с. Березівка від траси по вул. Богуславській;

— далі в с. Черемошне — від першого будинку при в’їзді в село і до будинку загиблого (вул. Студентська).

О 12:00 год відбудеться поминальна панахида, після чого чин прощання та поховання у супроводі почесної варти відбудеться на кладовищі в с. Березівка.

За наш спокій, за мир в Україні Володимир заплатив найдорожчу ціну — своє життя… Усією громадою розділяємо біль непоправної втрати з родиною та низько схиляємо голови перед подвигом Захисника.

Вічна пам’ять Герою!