ЕКСКУРСІЯ ДО МАЛОЇ БАТЬКІВЩИНИ ЛЕСІ УКРАЇНКИ — МІСТА ЗВЯГЕЛЯ

Дата: 22.03.2024 17:15

Фото без описуУ рамках вивчення творчості лесі Українки 22 березня учні та вчителі Іванівського ліцею побували на малій Батьківщині нашої видатної землячки у місті Звягель.

У ході екскурсії діти відвідали Літературно-меморіальний музей Лесі Українки, Музей родини Косачів-Драгоманових та  залишки стародавньої фортеці Звягеля.

Ліцеїсти були активними, ставили чимало запитань про життя та побут родини Косачів-Драгоманових, творчість Лесі Українки, загадували бажання в чарівному дзеркалі, взяли участь у цікавому квесті.

Наприкінці зустрічі учням дозволили пограти на фортепіано, інтерпритованому до того, яке було в родині Косачів.