АВТОМОБІЛЬ ВІД БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПЕРЕДАЛИ В ТРЕТЮ ШТУРМОВУ БРИГАДУ

Дата: 01.04.2024 16:33

Фото без описуПерший автомобіль, марки SEAT, який ще в червні 2022 року був придбаний за спільно зібрані кошти колективу Березівської сільської ради, її освітян та працівників старостинських округів, а ще від небайдужих жителів громади, — був тоді переданий нашому односельцю Анатолю Довбні, який захищав нашу державу у складі 20 окремого батальйону розвідки.Фото без опису

З часом дане авто передали для експлуатації до 47 ОМБр.

А минулої суботи, 30 березня, автомобіль SEAT від нашої громади передали у подальше користування в один із підрозділів 3 ОШБр (окремої штурмової бригади), де він продовжить служити нашим Захисникам. Разом із транспортним засобом, була сформована й інша допомога.

Зокрема, традиційно, на схід поїхали маскувальні сітки, сплетені та передані Давидівською філієї Центру культури та дозвілля та від колективу Барашівського ліцею. Також, повар цього навчального закладу напекла хлопцям смачних пиріжків, сюди додали ще й свіже приготовлених «вітамінних смузі».

У складі передачі також були шкарпетки, засоби особистої гігієни, ліки.

Свій внесок у формування багажу внесли і жителі Іванівки сім’я Скремінський та пані Тетяна Людвидська, які передали консерви з каш із м’ясом. Щиро дякуємо всім, хто долучився до формування передачі і тим, хто в свій час задонатив на автомобіль.

Приємно розуміти, що він досі на ходу і дозволяє забезпечувати військовим виконувати бойові та інші завдання.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!Фото без описуФото без описуФото без опису