БЕРЕЗІВСЬКА ГРОМАДА ПОПРОЩАЄТЬСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ ВІТАЛІЄМ КОСТЮЧЕНКОМ ІЗ БЕРЕЗІВКИ. ЗАКЛИКАЄМО СЬОГОДНІ ЗУСТРІТИ БІЙЦЯ «ЖИВИМ КОРИДОРОМ»

Дата: 05.04.2024 10:39

Фото без описуНе вщухає біль від втрат наших Захисників. 6 квітня Березівська громада попрощається з військовослужбовцем — Віталієм Костюченком, жителем с. Березівка (13.08. 1986 — 03.04.2024).

З 30 червня 2023 року Віталій став на захист Батьківщини у складі окремої президентської бригади ім. Богдана Хмельницького (ОПБр, в/ч А0222). Брав участь у активних бойових діях на Авдіївському напрямку.

Життя солдата обірвалося 3 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Безп’ятне Обухівського району Київської області.

Сьогодні, 5 квітня о 16:30 год, Віталій повертається додому востаннє, на жаль «на щиті». Закликаємо жителів громади зустріти Захисника «живим коридором» в Березівці від траси Київ-Чоп по вул. Богуславській і до будинку Віталія.

Чин прощання та поховання військового відбудеться завтра об 11:00 год у супроводі почесної варти. Поховають Віталія на кладовищі у рідній Березівці.

Березівська сільська рада висловлює щирі співчуття родині та низько схиляє голови перед світлою пам’яттю померлого.