У САДКАХ ДО ДНЯ МАТЕРІ ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ

Дата: 11.05.2024 12:15

Фото без описуНапередодні чудового свята, яке відзначають у другу неділю травня, у Садківській філії Центру культури та дозвілля Березівської сільської ради зібралися жителі громади, аби відзначити День матері.

Святковий концерт підготували для наших мам працівники культури за участі школярів громади.

Традиційно лунали слова вдячності мамам, пісні, присвячені найдорожчій в світі людині, звучала гуморина, а вихованці місцевої танцювальної студії «Фантазія» порадували своїми прекрасними хореографічними номерами.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

З вітальним словом виступив Березівський сільський голова Михайло Яромов. Він наголосив про те, що цей день — це ще один привід подякувати матерям за любов і підтримку, за безсонні ночі, за переживання і турботу, за мудрі поради, доброту та щоденні молитви, а також подякував і низько вклонився матерям, чиї діти стали на захист України від російських окупантів.

Разом із тим очільник громади вручив квіти багатодітним матерям та тим жінкам у залі, які гордо несуть звання Мама та побажав присутнім злагоди в сім’ях, опіки і благодаті від Богородиці, сили і витримки, миру і перемоги, а ще міцного здоров’я їм та їхнім дітям!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису