ЗА ОДНОДЕННИЙ ЗАРОБІТОК У КВІТНІ ЗАКУПЛЕНО 2 КВАДРОКОПТЕРИ НАШИМ БІЙЦЯМ

Дата: 20.05.2024 15:58

Фото без описуУ квітні апарат управління та освітяни Березівської сільської ради традиційно направили свій одноденний заробіток на допомогу ЗСУ. Загалом було зібрано 121 тис грн.

За зверненням наший жителів-військовослужбовців на ці кошти було закуплено два квадрокоптери — DJI MAVIC 3 PRO. Вартість покупки склала 146 тис грн. Сума, якої не вистачало, а це 25 тис грн, була дофінансована з бюджету сільської ради.

Одну «пташку» вручили жителю Садок — Валентину Кобилинському, — оператору-розвіднику, який виконує бойові завдання на південному напрямку.

Також від сільської ради на суму 21 600 грн бійцю було закуплено та передано оптичний прилад — монокуляр XD Precision Advanced та захисний комплект, до складу якого увійшли — захисний шолом OLIVE + кавер мутикам, балаклава олива COOLMAX, активні навушники EARMOR M32H і тактичні окуляри ATTACK.

Ще одну «пташку» відправлено Володимиру Ройді з Березівки. Детальніше — після того, як нацгвардієць отримає посилку.

Продовжуємо підтримувати наші ЗСУ.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!