ЩЕ ОДНА БОЛЮЧА ВТРАТА — 27 ТРАВНЯ ДОДОМУ «НА ЩИТІ» ПОВЕРТАЄТЬСЯ СЕРГІЙ БОНДАРЧУК ІЗ В/М № 115

Дата: 25.05.2024 07:48

Фото без описуЖорстока та кривава війна з окупантом забирає життя найкращих представників української нації... Смертю хоробрих 20 травня загинув уродженець Березівської громади, солдат 59 ОМПБр — Сергій Бондарчук із в/м №115.

27 травня Сергій «на щиті»» востаннє повертається додому. Закликаємо жителів Березівської громади гідно вшанувати пам’ять нашого земляка-Захисника, і при поверненні Сергія на малу батьківщину зустріти його створивши «живий коридор» — у понеділок, 27 травня, о 09:00 год від «фігури» у в/м№115 (від початку вул. Центральної) і до батьківського дому, де протягом 30 хв бажаючі матимуть змогу попрощатися із військовослужбовцем.

Далі кортеж із тілом попрямує до м. Житомир на вул. Героїв Крут, де проживав Сергій із сім’єю, після чого об 11:00 год відбудеться чин відспівування у Свято-Михайлівському кафедральному соборі та потому о 12: 00 год — поховання на Корбутівському кладовищі на Алеї слави Героїв.

Березівська сільська рада висловлює найщиріші співчуття рідним, близьким у зв'язку з невимовною втратою. Героїзм та сміливість нашого Захисника завжди будуть в пам'яті та серцях українців. Нехай згадка про нього стане символом великої мужності та патріотизму.

Світла пам'ять Герою та вічний спокій його душі!