У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОЙШЛА ФАСИЛІТАЦІЙНО-НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ РАДИ ВПО

Дата: 27.08.2024 17:38

Фото без описуЛюди, які через війну в Україні переїхали в інше місто чи регіон, можуть стати повноцінними учасниками економічного та громадського життя у своїй новій громаді. Для цього діє ефективний механізм — ради внутрішньо переміщених осіб при місцевих та обласних органах влади (ради ВПО), які створюються в межах програми «Єднання заради дії».

РАДА ВПО — це консультативно-дорадчий орган, який об’єднує між собою внутрішньо переміщених осіб з проактивною громадянською позицією, відповідними досвідом і знаннями, щоб ефективніше захищати права та інтереси ВПО в регіоні. Така рада діє на добровільних, позапартійних і волонтерських засадах.

6 червня рішенням виконавчого комітету в Березівській громаді теж була створена відповідна рада.

Нещодавно відбулося перше засідання місцевої Ради ВПО за участю Благодійного фонду «Рокада» та Міжнародного фонду «Відродження». Під час зібрання було складено та затверджено План роботи ради ВПО при Березівській сільській раді на ІІ півріччя 2024 року.

Також на зустрічі пройшла фасилітаційно-навчальна програма, в рамках якої присутні обговорили питання щодо ролі Ради ВПО в житті громади, зокрема деталізувалися нормативно-правові та організаційні аспекти її діяльності.