ТРИВАЄ РЕМОНТ ДОРІГ У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 11.08.2021 12:57

Фото без описуРемонт доріг місцевого значення триває. Наразі техніка працює у с. Черемошне. Висипано вул. Вишневу, підсипано Садову і Південну. Загалом, жодна вулиця не лишиться без уваги: де потрібно прогрейдерують, за потреби - і підсипатимуть.

Після того, як в Черемошному завершать, - перейдуть на відсипання дороги Черемошне-військове містечко, що йде обабіч поля.

Нагадаємо, це найкоротша відстань між цими насеьеними пунктами, де в середині червня силами працівників відділу ЖКГ та апарату Березівської сільської ради, а також небайдужих жителів громади була проведена толока по розчищенню хащів та підготовці цього напрямку до розширення. Адже після першого етапу оптимізації освітніх закладів громади Черемошненський ЗДО "Сонечко" реорганізують шляхом злиття з Березівським ДНЗ "Веселка" (що розташований у військовому містечку #115).

Цей процес передбачає підвіз черемошненських дошкільнят до дитсадка у війскове містечко. Саме з цією метою дорогу обов'язково мають привести до ладу задля безпечності і комфортного перевезення дітлахів.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису