УЧНІ БАРАШІВСЬКОЇ ШКОЛИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Дата: 09.11.2021 22:09

Фото без опису9 листопада – День української мови та писемності. Це свято відзначається на честь святого Преподобного Нестора-Літописця, мощі якого покояться у печерах Києво-Печерської лаври.

Цього року виповнюється 965 років від дня народження літописця, головний подвиг життя якого - складання «Повісті минулих літ».

Вважається, що саме з Нестора Літописця починається письмова українська мова.

Це важливий день для кожного з нас. Любов до рідної мови – це те ж саме, що любов до Батьківщини, до рідного дому, матері.

Мову потрібно берегти, розмовляти нею, бо мова – скарбниця духовності народної, народ без мови – не народ, - саме такі постулати стали основним леймотивом від педагогів учням Барашівської школи, які теж долучилися до відзначення Дня української писемності та мови та взяли участь в загальнонаціональному радіодиктанті єдності.