На базі Березівського ЗДО (ясла-садок) "Перлинка" відбулася зустріч-семінар динамічної групи дошкільників

Дата: 11.02.2022 11:25

Фото без опису26 січня 2022р. на базі Березівського ЗДО (ясла-садок) "Перлинка" відбулася зустріч-семінар динамічної групи дошкільників на тему "Педагогіка партнерства та особистісно орієнтований підхід. Забезпечення наступності між дошкільною і початковою освітою за новою редакцією БКДО".

До учасників зустрічі з привітальним словом звернулася керівник закладу - Ярошинська Т. В. Під час засідання учасники переглянули відкрите заняття з сенсорно-пізнавльного розвитку "В гості до родини Пінгвінів" (старша інклюзивна група "Сонечко". Вихователь Росковинська Л. О.).

Після аналізу заняття виступила голова динамічної групи Яремчук К. Ю. з доповіддю на тему "Новий стандарт дошкільної освіти. Відповіді на головні питання. Збереження наступності навчання в ЗДО та НУШ".

Обговоривши дане питання до слова була запрошена вчитель 4 класу Садківської ЗОШ І-ІІІ ст. Шкодич Н. А з виступом на тему "Наступність дошкільної та початкової освіти".

Завершенням зустрічі був виступ колективу садочка під керівництвом музичного керівника закладу Словінської Л.М. Метою засідань динамічної групи є:

-залучення вихователів до інноваційної, пошукової діяльності;

- пошук методик партнерства ЗДО та ЗОШ;

- удосконалення педагогічної майстерності педагогів;

- впровадження нетрадиційних методик, сучасних інтерактивних методів в роботі з дітьми.