ЧАС І ДОСІ НЕ ЗАГОЇВ РАНУ: У БЕРЕЗІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ПРОЙШОВ МІТИНГ-РЕКВІЄМ

Дата: 14.02.2022 17:40

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році. Крім афганців у цей день вшановують і інших військових, які брали участь у різних війнах у часи СРСР та незалежної України.

За кожним із цих воїнів — своя доля, свій життєвий подвиг, свій крок у безсмертя. У страхітливому полум’ї війни народжувались молоді солдати і командири, які з перших днів служби в Афганістані пізнали ціну життя, ціну справжньої чоловічої дружби, ціну взаємовиручки і взаємопідтримки, склали екзамен на зрілість, мужність і гідність.

Час… він і досі не загоїв рану — цей одвічний біль. Лише пам’ять про тих воїнів, яких вже немає поруч з нами, в наших серцях житиме вічно.

У пам’ять про героїв того часу, — 14 лютого, на території Березівського ліцею пройшов мітинг-реквієм приурочений 33-й річниці виведення військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав під символічною назвою «Час і досі не загоїв рану».

До присутніх звернувся директор Березівського ліцею Сергій Іщук та представник від воїнів-афганців Володимир Горн, які у своїх виступах коротко пройшлися сторінка історії та піднімали питання подвигу воїнів-інтернаціоналістів.

Потому, працівники відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Березівської сільської ради на чолі із завідуючим Дмитром Кулішом, освітяни ліцею та представниками спілки ветеранів Афганістану - поклали квіти до пам'ятника, встановленого на території Березівського ліцею в знак пам'яті про тих, хто віддав свої життя виконуючи інтернаціональний обов'язок. У скорботі, схиливши голови, хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих.