росія ПЛАНУЄ ОБСТРІЛЯТИ СВОЄ НАСЕЛЕННЯ. З ЯКОЮ МЕТОЮ?! ДІЗНАВАЙТЕСЯ ТУТ

Дата: 06.03.2022 18:45

Фото без описуЦентр Протидії Дезінфоормації при РНБО України повідомляє, що в умовах фактичної поразки військового вторгнення в Україну російська влада готується до реалізації ймовірного сценарію, який передбачає обстріли житлових кварталів російських міст поблизу українського кордону та подальше звинувачення в цьому українських військових.

- Це, за задумом кремлівської верхівки, буде використано як підставу для оголошення в Росії загальної мобілізації. З урахуванням дій російської армії в Україні, провокації в російських містах супроводжуватимуться численними жертвами серед мирного населення з метою створення "красивої картинки".

Подібні сценарії Росія неодноразово використовувала як привід до бойових дій в Афганістані, Чечні та Абхазії.

Довіряйте лише перевіреній інформації

Боремо #інфотерор разом!