ЧЕРГОВА ВТРАТА ВІД КРИВАВОЇ ВІЙНИ: У БАРАШІВЦІ ПОПРОЩАЮТЬСЯ З ГЕРОЄМ ІВАНОМ ЗАРЕЧНИМ

Дата: 16.06.2022 16:49

Фото без описуБерезівська громада у невимовній жалобі, адже 10 червня при виконанні бойового завдання втратила ще одного вірного сина України, патріота своєї землі - військовослужбовця Івана Заречного 1976 р.н., який проживав у Барашівці Іванівського старостинського округу.

18 ЧЕРВНЯ О 10:00 ГОД везтимуть загиблого додому в с. Барашівка заїжджаючи з вул. Соснової в Житомирі (зі сторони пологового будинку). Івана Заречного зустрічатимуть "живим коридором" по вул. Анатолія Журавського, на якій він жив.

На 12:00 год. з дому, у супроводі почесної варти, Героя проведуть в останню путь і поховають на кладовищі в с. Іванівка.

Березівська сільська рада, депутатський корпус та Іванівський старостинський округ висловлюють співчуття дружині Наталії, синам Богдану та Євгену, родині, близьким і товаришам Івана Петровича.

У цей скорботний час ми з глибоким сумом розділяємо ваше горе та біль втрати.

Вічна пам'ять та слава Герою!Фото без опису