З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 25.12.2022 09:12

Фото без опису Щиро вітаю з Різдвом Христовим усіх,

хто нині відзначає це величне свято.

Ці дні завжди були часом сімейного єднання, та цьогоріч за родинним столом багато кому не вистачатиме найдорожчих серцю. Хтось міцно тримає оборону на бойових позиціях, а Ангельське воїнство - охороняє нас з небес. Багатьох розділяють війна і кордони.

Це Різдво під час війни. Ми запам’ятаємо його саме таким. Підлими обстрілами українського Херсона і сміливою боротьбою наших Героїв.

Нехай світло Різдвяної зірки проб’ється через темряву війни, осяє та обігріє ваші домівки теплом сердець мільйонів християн, що сьогодні по всьому світу підтримують нашу країну в битві з російським злом та моляться за Україну!

Бажаємо в ці дні кожному бути поруч зі своїми рідними. Нехай новонароджений Ісус наповнить ваші душі світлом і вірою у Перемогу.

Нехай усі наші воїни, які щодня, щогодини та щохвилини боронять нас та весь світ, якнайшвидше повернуться додому, а в Україні запанують мир і спокій. Як жодні злі сили не змогли перешкодити народженню Божого дитяти, так ніщо не зможе зупинити нас на шляху до Перемоги! Адже навіть після найтемнішої ночі завжди настає світанок.

З Різдвом Христовим!

З повагою, Михайло ЯРОМОВ, Березівськиий сільський голова