ВІТАМІННИЙ «СНАРЯД» ДЛЯ ЗСУ ВІД БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 10.02.2023 15:42

Фото без описуЗ Вірою в ЗСУ, з Надією на Перемогу, з Любов’ю до України, — під таким девізом у Березівській громаді працівники освіти та культури розпочали готувати для наших Захисників мікс із сухофруктів, волоських горіхів та меду.

Ця вітамінна суміш здавна відома як засіб для зміцнення імунітету, запобігання авітамінозу, наповнення організму енергією та силою. Украй важливо таку підтримку для організму надати саме зараз, узимку, у розпал розгулу вірусів та нестачі вітамінів, що пагубно впливає на загальний стан людини.

Тож, поряд з іншою допомогою, яку Березівська громада спрямовує на підтримку наших воїнів, було прийняте рішення приготувати ось такі смачні, а головне, поживні солодощі, які стануть корисним перекусом та додадуть нашим захисникам сил та енергії для боротьби.

Задля цього сільська рада централізовано закупила 500 кг сухофруктів (чорнослив, курага, родзинки), 100 кг меду, ароматних приправ (кориця, ваніль), а також пластикові бокси та тару для пакування.

За 5 днів уже накрутили, намісили та напакували понад 500 контейнерів. У планах приготувати 1500 порцій. Тож, робота кипить, аби якнайшвидше завершити і передати ці нафаршировані вітамінами «снаряди» на передову.

З вірою в ЗСУ — разом до Перемоги!