У БЕРЕЗІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИГОТОВЛЯТИ ОКОПНІ СВІЧКИ

Дата: 10.02.2023 16:39

Фото без описуРаніше ми вже повідомляли, що вчителі і працівники Березівського ліцею виготовляють окопні свічки для наших захисників.
Цю естафету підхопили й учні. Вони, на ряду з іншими українцями, продовжують зігрівати наших воїнів не тільки серцями.

Діти упевнені, що ці окопні свічки зігріють чиїсь замерзлі руки і освітлять темний бліндаж, тому виготовляють їх з особливою трепетністю та з любов’ю. А ще наголошують — якщо жерстяні банки і картон знайти не проблема, то віск і парафін у дефіциті. Тому звертаються до всіх небайдужих, хто може допомогти — потрібен віск, парафін, недопалки свічок тощо.

Якщо ви маєте це і хочете передати — чекаємо на вашу допомогу!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису