ЧЕРГОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ: БЕРЕЗІВСЬКА ГРОМАДА ПЕРЕДАЛА АВТО ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

Дата: 15.02.2023 14:15

Фото без описуНа сьогодні забезпечення наших захисників автомобілями на фронті є не менш важливим, ніж бойовою технікою і боєприпасами, адже саме автомобілі дозволяють військовим маневрено та швидко виконувати різні задачі:

•  виконувати бойові завдання;
  • перевозити особовий склад;
  •  евакуйовувати поранених у зоні бойових дій;
  • постачати обладнання, речі, ліки, гумдопомогу, тощо.

Березівська сільська рада вже неодноразово передавала автомобілі для ЗСУ і продовжує це робити.

Днями відбулася чергова офіційна передача, в порядку виконання військово-транспортного обов‘язку, легкового автомобіля марки УАЗ 3962, що знаходився у комунальній власності громади — військовим у зону бойових дій.

За кошти місцевого бюджету придбали потрібні запчастини та провели поточний ремонт основних вузлів та агрегатів. Машина технічно справна, укомплектована усім необхідним і готова допомагати хлопцям на фронті.

Сільський голова Михайло Яромов передав авто представнику Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, за словами якого — подальший шлях автомобіля уже попередньо розглянутий і прийняте рішення, в яку саме з військових частин він направиться (інформація конфіденційна з міркувань безпеки).Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуНаша допомога продовжуватиметься і надалі. Наразі аналогічний шлях проходять ще декілька автотранспортних засобів, — спеціалісти готують їх до подальшої передачі.

Своєю матеріально-технічною підтримкою інвестуємо в наше з вами щасливе мирне майбуття.

Віримо, що спільна допомога українського народу наблизить Перемогу над ворогом.

Разом ми непереможні!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису