СХИЛІМО ГОЛОВИ ПЕРЕД СВІТЛОЮ ПАМ’ЯТТЮ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!

Дата: 20.02.2023 09:20

Фото без опису Шановні земляки!

20 лютого український народ вшановує Героїв Небесної Сотні, які загинули, захищаючи європейське майбутнє нашої держави.

У цей скорботний день вшанування відваги, сили духу і стійкості ми молитовно звертаємось у пам’яті до всіх тих громадян, які віддали свої безцінні життя під час Революції Гідності і тих, хто поліг під час захисту нашої країни у нинішній кровопролитній повномасштабній війні. Ці люди – символ самовідданості, відваги та сили духу українського народу. Події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас у прагненні бачити Україну єдиною, соборною і незалежною. І сьогодні наші мужні воїни продовжують боротися за те, за що полягли попередники — Герої Небесної Сотні!

Нам випало бути свідками подій драматичних і надзвичайно болючих, таких, що визначають зараз наше майбутнє. Події ці творилися звичайними людьми – нашими сучасниками, нашими співвітчизниками. На жаль, не всі з них залишилися серед живих.

І сьогодні, вдивляючись в обличчя Героїв Небесної Сотні на фотографіях, згадаймо про їхній подвиг, який вже вписаний у найвеличніші сторінки української історії. Нам належить зробити все, щоб збудувати таку Україну, за яку вони поклали своє життя.

Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв! Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстояв наше мирне майбутнє, щасливе завтра Української Держави!

Ми, українці, у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і прекрасних синів і доньок.

Слава Українському народові!

Вічна слава Героям!

Бережімо Україну!

Любові та миру всім нам!