ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ ДОРІГ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Дата: 22.02.2023 14:39

Ремонт доріг – одна з найбільших комунальних проблем. Захмарна вартість дорожньо-будівельних робіт та відсутність коштів не дозволяє відремонтувати одним махом усі підпорядковані шляхи. Але, все ж таки, щоб досягти комфорту для наших жителів ми в Березівській громаді працюємо за принципом «власних сил».

На 37-й сесії VІІІ скликання депутатами сільської ради був затверджений план ремонту доріг на 2023 рік, згідно якого у поточному році заплановано зробити 50 доріг протяжністю у 28 кілометрів. Цьогорічна зима виявилася вкрай лагідною і не дуже щедрою на сніги тому, аби не втрачати дорогоцінного часу, ми вже почали ремонтувати дороги місцевого значення. Традиційно робимо це силами працівників відділу житлово-комунального господарства сільської ради із залученням власного машино-тракторного парку.

З початку року уже проводився ремонт декількох доріг у селах Барашівка та Давидівка Іванівського старостинського округу, частково зроблене і водовідведення (на початку с. Барашівка по вул. Сонячній та Польовій та у с. Давидівка по вулицях Лісовій, Польовій і Молодіжній).

З середини лютого техніка вже працює в. Садки по вулиці Новій, протяжністю 1,2 км. Разом із тим, підсипали вулиці Поперечну та Кузнєчну, в міру потреби і вул. Миру. Паралельно проводиться вирізування кущів та аварійних дерев по вулиці, що веде до місцевого кладовища, після чого приступлять і до її ремонту.