ПРОФОРІЄНТАЦІЯ: ЗУСТРІЧ СТАРШОКЛАСНИКІВ БЕРЕЗІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ З ВІЙСЬКОВИМИ

Дата: 07.03.2023 16:39

Фото без описуУ рамках приписної кампанії особовим складом Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки проводиться роз’яснювальна робота серед учнів випускних класів шкіл Житомирського району, щодо вступу у вищі військові навчальні заклади та військові коледжі сержантського складу (ВВНЗ та ВКСС) у 2023 році.

Так сьогодні начальник відділення призову Житомирського РТЦК та СП майор Сергій Іскрицький провів зустріч з учнями 10 та 11 класів Березівського ліцею, під час якої довів основні вимоги до кандидатів на вступ до ВВНЗ, перелік та строки подання необхідних документів для вступу, переваги навчання у військових навчальних закладах та соціальні гарантії військовослужбовців.

Одночасно з тим відповідно до Указу Президента України «Про Стратегію національно-патріотичного виховання» було проведене заняття з будови та особливостей застосування АК-74, правил безпеки під час виконання початкової вправи стрільб. Розбирали будову пістолету ПМ та гранати Ф-1.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису