ЧАС ШВИДКО СПЛИВАЄ: 11 БЕРЕЗНЯ МИНУВ РІК, ЯК НА ВІЙНІ ЗАГИНУВ ПАВЛО ДЕНИСЮК З БАРАШІВКИ

Дата: 11.03.2023 09:32

Фото без опису 11 березня 2022 року минув рік, як від кулі російських окупантів під Макаревом Київської області трагічно обірвалося молоде життя військовослужбовця Збройних сил України — Павла Денисюка з Барашівки.

Павло служив за контрактом в 95-й Окремій штурмовій бригаді і неодноразово бував у складі ротації у зоні проведення АТО/ООС на Сході країни. За рік до повномасштабного вторгнення завершив проходження служби.

Проте, як тільки-но розпочалася війна, в кінці лютого 2022 року, був одразу мобілізований до лав ЗСУ та знову став на захист територіальної цілісності та української незалежності.

Без чоловіка залишилася дружина з двома дітьми, а мати втратила свого останнього сина.

13 березня 2022 року з Павлом відбулося прощання, після чого поховали захисника у рідній Барашівці.

ПАВЛО — наша гордість і наш одвічний біль. Найщиріші співчуття рідним, нехай Господь дасть вам сил жити із цим нестерпним горем...

Вічна пам’ять Герою!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!