БУДІВЕЛЬНЕ СМІТТЯ, ПОБУТОВУ ТЕХНІКУ, СТАРІ МЕБЛІ, ГІЛЛЯ ДЕРЕВ ТА ТРАВУ — В СМІТТЄВІ БАКИ ВИКИДАТИ ЗАБОРОНЕНО!!!

Дата: 13.03.2023 18:12

Фото без описуШановні мешканці Березівської громади та підприємці, що здійснюють свою діяльність на нашій території!

Нагадуємо Вам про необхідність дотримання простих санітарних правил:

Сміттєві баки, в які здійснюється збір відходів життєдіяльності людини, призначені виключно для побутового сміття!!! ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИКИДАТИ СЮДИ БУДІВЕЛЬНЕ СМІТТЯ, ПОБУТОВУ ТЕХНІКУ, СТАРІ МЕБЛІ, ГІЛЛЯ ДЕРЕВ ТА ТРАВУ — контейнери не розраховані на ВЕЛИКОГАБАРИТНЕ СМІТТЯ, а тому під вагою вищеперерахованого можуть ламатися.

А ще це призводить до вщент заповнених баків ще до того часу, коли за графіком його повинні забрати.

Для вивозу будівельного та іншого не побутового сміття потрібно індивідуально замовляти спецтранспорт. Про це можна безпосередньо домовитися з працівниками комунального підприємства у день збору побутових відходів на вашій території!

НАГАДУЄМО!!! Вивезення побутового сміття оплачується із місцевого бюджету і безоплатне для приватних осіб, тому просимо вас ВИКИДАТИ СМІТТЯ ЛИШЕ У ВСТАНОВЛЕНИХ ДЛЯ ЦЬОГО МІСЦЯХ І БЕЗПОСЕРЕДНЬО В БАКИ!!!

На жаль, все частіше ми спостерігаємо саме таку тенденцію — баки пусті, а поруч валяються пакети та мішки зі сміттям, яке розтягують собаки. Так ми навряд чи зможемо домогтися покращення санітарного стану наших сіл!

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ Й НА ТЕ, ЩО РОЗПОЧАВСЯ СЕЗОН ВЕСНЯНОГО БЛАГОУСТРОЮ, ТОЖ НАВЕДІТЬ ЛАД БІЛЯ СВОЇХ ПРИЛЕГЛИХ ТЕРИТОРІЙ!

Для того, щоб усім нам було зручно та безпечно користуватися сміттєвими баками, потрібно міняти МЕНТАЛІТЕТ — вчіться самі і вчіть своїх дітей сортувати сміття та з ПОВАГОЮ відноситися до праці людей, які дбають про наш благоустрій.