ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ СЕРГІЯ ЮРІЙОВИЧА ПРОГОНОВА, — ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА З БУДІВНИЦТВА ДОРІГ ТА БЛАГОУСТРОЮ ВІДДІЛУ ЖКГ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 16.03.2023 08:00

Фото без описуШановний Сергію Юрійовичу!

Надсилаємо Вам щирі вітання з нагоди ювілею!

Щиро бажаємо залишатися таким же щирим, привітним і оптимістичним чоловіком із відкритою душею. Нехай все, за що б Ви не бралися, так чи інакше приносить успіх.

Наполегливості, здійснення мрій і досягнення цілей, будьте успішним у всіх справах і добивайтеся нових висот. Нехай ніхто і ніщо не зможе стати у Вас на шляху, і щоб жоден вітер долі не зміг зламати Вас. Хай Бог оберігає Вас на всіх життєвих дорогах і допомагає в усіх починаннях.

Будьте здоровим, сильним, бадьорим, натхненним, цілеспрямованим і коханим. А друзі хай будуть вірними і відданими, готовими в будь-яку хвилину підставити плече допомоги.

Родиного тепла, затишку, благополуччя, підтримки, взаєморозуміння і щастя.

Мирного неба над голову і якнайшвидшої Перемоги нашій рідній Україні!

З повагою колектив Березівської сільської ради