ТРИВАЄ БЛАГОУСТРІЙ БІЛЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЗУПИНКИ В ІВАНІВЦІ

Дата: 20.03.2023 14:41

Фото без описуНа зупинці громадського транспорту в с.Іванівка з’явилася новесенька лавка для очікування. Її власноруч зробив та встановив абсолютно безкоштовно мешканець цього села, який побажав залишитися інкогніто.

Від імені старости та жителів Іванівського старостинського округу ми йому дуже вдячні.

Як тільки потеплішає, будемо з нашою активною молодю продовжувати естетичне оформлення зупинки —домальовувати "вишиванку".

А ще, в п'ятницю, 17 березня, знову прибирали територію від "центрального" магазину до зупинки. Дуже прикро про це говорити, але вкотре основним атрибутом сміття стали пляшки з-під алкоголю — назбирали три мішки (стограмовок, чекушок).

Шановні жителі і гості села! Хочеться, з криком душі, звернутися до вас: якщо ви вже вжили ті 100 г то, будь ласка, донесіть пляшку до смітника.. Це не так далеко... Бо пусті пляшки не проростуть деревом, як у казці про Буратіно, і не зійдуть чарівною квіткою на зупинці (або деінде). Поважайте село в якому живете і пам’ятайте, скільки б ми не прибирали за вами, чистіше не буде доти, доки кожен із нас не усвідомить — чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять, і починати потрібно в першу чергу із себе!Фото без описуФото без опису