ВІД ВОРОЖОЇ СНАЙПЕРСЬКОЇ КУЛІ НА ЛУГАНЩИНІ ЗАГИНУВ ОЛЕКСІЙ КЛЕЦ ІЗ САДОК

Дата: 22.03.2023 15:05

Фото без описуПекучий біль і гіркий смуток торкнувся знову Березівської громади. 18 березня 2023 року поблизу с. Макіївка Сватівського району Луганської області ворожа снайперська куля обірвала життя нашого односельця, сильного, сміливого воїна, справжнього патріота України —

Олексія Клеца з Садок.

Від початку повномасштабного вторгнення Олексій у складі територіальної оборони Березівської громади одразу став на сторожу рідного села. Згодом був призваний до лав ЗСУ та без вагань пішов захищати рідну землю на передову.

Наприкінці жовтня 2022 року, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Кремінна, Олексій отримав осколкове поранення і потрапив на лікування. Відразу після проходження реабілітації, повернувшись до складу бойової частини, став у стрій і продовжив захищати незалежність та територіальну цілісність рідної країни.

Прикро констатувати, але ворожа куля таки обірвала молоде життя військовослужбовця.

Березівська сільська рада висловлює щирі співчуття родині загиблого та низько схиляє голову перед світлою памְ’яттю нашого Захисника! Шкода, що гинуть найкращі! Боляче, що ми не можемо їх захистити.

Герої не вмирають! Слава Героям України!

P.S. ПРО ДАТУ ТА ЧАС ПОХОВАННЯ БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ДОДАТКОВО.

Закликаємо жителів громади зустріти Олексія «живим коридором» та гідно провести в останню путь!