ПВК РЕДАН: У ЧЕРЕМОШНЕНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЮ НЕБЕЗПЕЧНОЇ СУБКУЛЬТУРИ

Дата: 27.03.2023 16:15

Фото без описуОстаннім часом в Україні виявлено активність нового молодіжного руху, який має назву "ПВК Редан" і набирає популярності в містах України.

Вказана течія складається здебільшого з молоді неформальної зовнішності: довге фарбоване волосся, вподобання до «аніме», відповідних групах у «TikTok» та інші атрибути, пов'язані із ними.

Конкретна ідеологія відсутня, але полягає у тому, щоб деморалізувати країну за допомогою підлітків.

Тому соціально- психологічною службою Черемошненської гімназії було проведено ряд заходів, щодо запобігання розповсюдження цієї субкультури.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису