БЛАГОУСТРІЙ-2023: ЯК ПРИЧЕПУРИТЬСЯ БЕРЕЗІВКА-1

Дата: 31.03.2023 08:34

У планах соціально-економічного розвитку Березівської громади на 2023 рік кожному без винятку населеному пункту приділено окремо увагу.

Ми вже розповідали про те, що планується зробити в Іванівському та Василівському старостатах. А сьогодні мова про Березівку-1. Про те, як саме причепуритися ця прекрасна місцина, що розкинулася серед тенет величного лісу і заворожує своєю красою і енергетикою. Щоправда, аби доповнити цю красу, окультурити і осучаснити, доведеться трохи попотіти, як-то кажуть.

Варто зауважити, що від початку створення громади, тут вже зроблені перші кроки в облаштуванні благоустрою центральної частини цього населеного пункту. Місце старих розвалин контрольно-пропускного пункту, які зустрічали щодень мешканців та гостей містечка, замінила прекрасно облагороджена в’їзна група з лавами, місцем розташування державної символіки та пам’ятним знаком, відкритим з нагоди 30-річчя Незалежності України.Фото без опису

Разом із тим капітального ремонту зазнало й адмінприміщення, що роками занепадало в самісінькому серці містечка. А тепер це функціональне соціальне приміщення, яке є справжньою окрасою центру.Фото без опису

Наступний крок благоустрою, який плануємо реалізувати уже в поточному році такий: ліворуч при в’їзді збудуємо спортивний майданчик зі штучним покриттям, встановимо комплекс тренажерів, поряд дитячий майданчик та бесідку. Праворуч, а фактично навпроти дитячо-юнацької зони, має з’явитися і паркова зона відпочинку, над ландшафтним дизайном якої уже працює спеціаліст (для ознайомлення презентуємо Вам розробки паркових зон у Василівці та Барашівці, які уже готові – на фото).Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Поруч, на прохання мешканців, допоможемо звести і церковну капличку, про яку оговорювалося з ними раніше. Не полишаємо своїх планів і в ремонті приміщення філії Центру культури та дозвілля (колишньому клубі). Першочергово займемось перекриттям даху, пиломатеріал на який уже маємо в запасі. Потому перейдемо і до внутрішніх ремонтних робіт, покликаних створити тут усі необхідні умови для облаштування ФАПу, поштового відділення та бібліотечного простору. Приміщення це досить велике, тож місця точно вистачить усім. А головне, для забезпечення базових потреб мешканців містечка усе буде зосереджено максимально компактно.

Тож, на дворі розпал весни, а це означає, що час братися до роботи. І почнемо ми із підготовки —розчищення вищезгаданих територій.

1 квітня, у цю суботу, відділом ЖКГ заплановано провести вирізування старих аварійних дерев праворуч від дороги, поблизу п’ятиповерхівки, де і буде реалізовуватись план щодо створення тут паркової зони.

ЗАКЛИКАЄМО ТУТЕШНІХ ЖИТЕЛІВ ВЗЯТИ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ТОЛОЦІ. ПОТРІБНІ, ЯК МІЦНІ ЧОЛОВІЧІ РУКИ ДЛЯ РОБОТИ З ІНСТРУМЕНТОМ ТА ПІДТРИМКИ КОЛОД, ТАК І ЖІНОЧІ, АБИ ЗНОСИТИ ЦУРПАЛЛЯ.Фото без опису

Щиро сподіваємося, що ваше бажання жити в чистому, охайному та чепурному містечку ви не перекладаєте лише на плечі працівників сільської ради, а добре розумієте, що без вашої активності, підтримки та допомоги усі наші плани буде вкрай складно реалізувати, бо планів багато, а рук мало.

РАЗОМ ІЗ ТИМ НАГАДУЄМО! ВІДПОВІДНО ДО ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ ГРОМАДИ УСІ ЖИТЕЛІ ТА ПРИВАТНІ ПІДПРИЄМЦІ, ЯКІ ВЕДУТЬ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ, У ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ МІСЯЧНИКА БЛАГОУСТРОЮ ЗОБОВ’ЯЗАНІ НАВЕСТИ ЛАД БІЛЯ СВОЇХ ДОМІВОК ТА ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ: ПОВИГРІБАТИ ЗАЛИШКІ ТОРІШНЬОГО СМІТТЯ, ПОБІЛИТИ БОРДЮРИ ТА ОГОРОЖІ, ПОВИРІЗУВАТИ КУЩІ, ЩО ВИСТУПАЮТЬ НА ДОРОГУ, ТОЩО.

Маєте розуміти і пам’ятати, що у своєму домі ви самі собі господарі. Замість вас цієї роботи ніхто не зробить. І лише тоді, коли кожен із вас буде відповідальний і перед собою, і перед громадою, ми зможемо спільно досягти того рівня, де не просто приємно, а по-справжньому комфортно жити, і куди хочеться повертатися.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису