ВДАЛИЙ ПРИКЛАД СПІВПРАЦІ: У РУДКІВЦІ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ НЕБАЙДУЖИХ ЖИТЕЛІВ І МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ ОБЛАГОРОДИЛИ ЗУПИНКУ

Дата: 13.04.2023 07:39

Фото без описуЗупинка для очікування у Рудківців відтепер має оновлений вигляд.

Розпочали ремонт із заміни накриття. На старі бетонні плити, понівечені часом і погодними катаклізмами, які вже давно дали тріщини, через які затікало у дощову погоду, - накрили поверх сучасним металопрофілем, придбаним коштами сільської ради.

Дерев'яні рейки, до яких крутили профнастил, надав благодійно Юрій Омельянчук, місцевий житель Рудківки, який разом із декількома односельцями абсолютно безкоштовно і виконали цю будівельну опцію.

Потому в хід пішли жіночі руки. Відгукнулися на прохання старости і жительки села. Сергій Черпіцький забезпечив жінок грунтовкою та фасадною фарбою, а ті в свою чергу, підібравши "просвіт" у вирі примхливої весняної погоди, самоорганізувалися і поставили крапку в облаштуванні зупинки - пофарбувавши її як зсередини, так і зовні.

Щиро дякуємо усім, хто з розумінням поставився до прохання допомогти і з відчуттям громадянського обов'язку вніс свій вклад у спільну вдалу справу.