ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРІ СПІВЧУТТЯ

Дата: 13.04.2023 12:46

Фото без опису12 квітня, на 62-му році життя завершила свій земний шлях Людмила Михайлівна Занько – бувший директор Дубовецької ЗОШ І ступеня.

Березівська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким із приводу передчасної смерті покійної.

Пішла з життя добра, щира людина, педагог з великої літери, яка працюючи в освіти пройшла шлях від вчителя до директора школи. Людмила Михайлівна 39 років свого життя присвятила Дубовецькій педагогічній ниві, з яких 36 років — на керівній посаді.

Кожен, хто працював з Людмилою Михайлівною, знав її як світлу, фахову, наполегливу людину, готову прийти будь-якої хвилини на допомогу, порадити і підставити своє плече. Її любили і поважали колеги за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм, у всьому рівнялися на неї.

Людмила Михайлівна для нас — приклад самовідданого служіння українській освіті. Нехай добрий, світлий спомин про покійну назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, колег, учнів, усіх, хто її знав, любив та шанував.

Хай душа Її знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають.

Вічна і світла пам'ять! Фото без опису