ОГОЛОШЕННЯ! 21 КВІТНЯ У ЗВ’ЯЗКУ З ПРОВЕДЕННЯМ ЗАГАЛЬНОЇ ТОЛОКИ НА КЛАДОВИЩАХ ГРОМАДИ БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПРОВОДИТИ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НЕ БУДЕ!

Дата: 18.04.2023 09:54

Фото без описуЗ метою належної підготовки до поминальних днів та благоустрою територій кладовищ Березівської сільської ради, 21 квітня буде проведено загальну толоку з упорядкування усіх кладовищ громади.

У толоці візьмуть участь усі керівники та працівники структурних підрозділів сільської ради, старостинських округів, трудові колективи Березівського БКП «Каскад», Садківського БКОП «Садко» та освітніх закладів

. Запрошуємо і жителів громади долучитися до спільної справи та разом навести лад на кладовищах не лише на могилах рідних, а й у місцях загального користування.

У зв’язку з вищезазначеним повідомляємо, що прийом громадян сільською радою у п’ятницю, 21 квітня, здійснюватися не буде.

Просимо поставитися з розумінням до ситуації та врахувати це, якщо плануєте у справах свій візит до центральної садиби чи старостатів.