БАРАШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДОЛУЧИВСЯ ДО ЗАГАЛЬНОЇ ТОЛОКИ

Дата: 24.04.2023 14:20

Фото без опису21 квітня 2023 року на території Березівської громади відбулася загальна толока з прибирання території та впорядкування кладовищ.

Колектив Барашівського ліцею долучився до масової толоки разом з учнями та внутрішньо переміщеними особами, які знайшли тимчасовий прихисток у нашому селі.

Спільними зусиллями було прибрано територію навколо закладу освіти, побілено бордюри, впорядковано клумби, очищено від сміття дорогу та узбіччя, зрізано гілки, що заважали ходити тротуаром від ліцею до моста через річку Лісова, впорядковано братську могилу в с. Барашівка.

Також не забули в цей день і про допомогу ЗСУ — завершили плетіння маскувальних сіток на замовлення наших захисників.

Дякуємо організаторам та всім хто працював!

СПОДІВАЄМОСЬ, що підтримувати чистоту і порядок на території села БУДУТЬ УСІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ БАРАШІВКИ!