ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЛЕКЦІЯ ВИПУСКНИКАМ ВІД ПРАЦІВНИКІВ ДСНС

Дата: 21.04.2023 09:41

Фото без опису20 квітня працівники Державної служби надзвичайних ситуацій, або як ми їх ще знаємо — Служби порятунку «101» завітали до старшокласників Василівського та Березівського ліцеїв, аби зустрітися з майбутніми випускниками. Адже кожен із старшокласників наразі перед вибором своєї майбутньої професії,і хто знає, можливо, хтось із юнаків чи дівчат виявить бажання пов’язати своє майбутнє саме з цієї благородною справою – рятувати життя.

Мета зустрічі — популяризація професії рятувальника, інформування випускників про умови вступу до навчальних закладів, які готують фахівців ДСНС, а також агітація майбутніх абітурієнтів.

Під час зустрічі вогнеборці акцентували увагу старшокласників на перевагах служби в підрозділах ДСНС України, розповіли про тонкощі рятувальної справи. Також надзвичайники ознайомили майбутніх випускників із навчальними закладами, що готують кадри саме для Державної служби з надзвичайних ситуацій.